# # #

Informacje ogólne

NAZWA:Willowa Aleja
OBIEKT:Dom Jednorodzinny - Szeregowy
TERMIN:IV Kwartał 2013
ADRES:ul. Jasna / Wysoka, Wrocław

O inwestycji


WILLOWA ALEJA to zespół dwudziestu funkcjonalnych i bezpiecznych domów w zabudowie szeregowej o eleganckiej i stylowej architekturze. Lokalizacja wybrana dla WILLOWEJ ALEI gwarantuje przyszłym mieszkańcom ciszę iodpoczynek zapewniając jednoczenie bardzo dobrą komunikację z centrum Wrocławia oraz terenami rekreacyjnymi i sportowymi. Obfitująca w zieleń okolica (PARK POŁUDNIOWY, TOR WYSCIGÓW KONNYCH PARTYNICE, ZAMEK TOPACZ) zapewnia wyjątkowe warunki dla aktywnego wypoczynku.


Domy w Willowej Alei składają się z przestronnego salonu (pow. ok 40m2), którego okna skierowane na południe prowadzą do ogrodu o powierzchni ok. 140m2. Przestrzeń parteru została zaprojektowana w taki sposób, aby to Państwo decydowali czy kuchnia będzie otwarta na salon czy jednak będzie odrębnym pomieszczeniem. Na Pierwszym piętrze do dyspozycji mieszkańców są 4 jasne sypialnie oraz przestronna łazienka i garderoba. Do własnej aranżacji jest również poddasze.


Atutami które wyróżniają Willową Aleję to bardzo dużo przestrzeni przeznaczonej na tereny zielone oraz prawie czterdzieści metrów odległości od przeciwległych domów, która z pewnością zapewni mieszkańcom intymność. Domy posiadają trójszybowe okna, które doświetlając pomieszczenia naturalnym świtałem zapewniają jednocześnie wysoką izolacyjność termiczną i akustyczną. Istotne jest również docieplenie budynku srebrzysto–szarym styropianem o grubości 15 cm posiadającym bardzo wysoką termoizolacyjność. Dach domu pokryty jest dachówką cementową oraz docieplony dwiema warstwami wełny co sprawia bardzo komfortowe warunki do mieszkania. Każdy dom wyposażony jest w indywidualny piec gazowy, grzejniki i instalację elektryczną wraz z osprzętem firmy LEGRAND. Wysoki poziom bezpieczeństwa i wygodę gwarantują min. rolety zewnętrze, garaż oraz miejsce postojowe w pełni wyposażona infrastruktura oraz ogrodzenie wokół osiedla.

Jesteśmy przekonani, że wyrafinowana stylistyka ,wysoka jakość stosowanych materiałów oraz nasza szczególna dbałość o detale spełni wszystkie Państwa oczekiwania, zagwarantuje najwyższą jakość i komfort życia na WILLOWEJ ALEI.